top background

Sport jest dla każdego!

Zajęcia sportowe dla wszystkich

Każda aktywność fizyczna począwszy od rodzinnych spacerów do wspólnych wypadów na rower jest bardzo istotna i bardzo ważna w prawidłowym rozwoju psycho- fizycznym dziecka. Sport uczy zasad, pokory oraz samozaparcia natomiast nauka od najmłodszych lat pomaga wpajać dobre zasady.
POZNAJ NAS

NAUKA I DOSKONALENIE

Narty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową wyjazdów weekendowych na stoki w Polsce

Wyjazdy weekendowe przeznaczone są dla wszystkich dzieci i dorosłych, pragnących nauczyć się oraz doskonalić technikę jazdy na nartach lub snowboardzie. Calodniowe wyjazdy są idealną formą spędzenia aktywnie wolnego czasu dla dzieci i całych rodzin. Podczas wyjazdów dzieci i dorośli uczą się, poprawiają i doskonalą jazdę. Grupy tworzymy pod względem wieku oraz poziomu umiejętności.

W każdy weekend zapraszamy na lekcje indywidualne. Jeździmy na stokach lokalnych, blisko Krakowa, gdzie pod okiem instruktora dziecko szybko zaprzyjaźni się z nartami. Lekcje indywidualne są idealne dla dzieci oraz dorosłych pod względem przygotowania na rodzinne wypady na duże stoki. Celem lekcji indywidualnych jest nauka jazdy, doskonalnie techniki oraz przygotowanie fizyczne przed sezonem zimowym.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta, szczegóły w zakładce EVENTY.

 

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

ZAPISZ SIĘ

Dołącz do nas!

Aby zapisać się na nasze zajęcia, wypełnij poniższy formularz.
Następnie otrzymasz od nas mail informacyjny.

Wybrane
Wybrane