top background

Sport jest dla każdego!

Zajęcia sportowe dla wszystkich

Każda aktywność fizyczna począwszy od rodzinnych spacerów do wspólnych wypadów na rower jest bardzo istotna i bardzo ważna w prawidłowym rozwoju psycho- fizycznym dziecka. Sport uczy zasad, pokory oraz samozaparcia natomiast nauka od najmłodszych lat pomaga wpajać dobre zasady.
POZNAJ NAS

NAUKA I DOSKONALENIE

Rolki & Łyżwy

Jazda na rolkach i łyżwach znana jest nie od dzisiaj. Wspólna zabawa z przyjaciółmi na rolkach pod blokiem lub pierwszy mecz hokejowy na zamarzniętym stawie zimą zostały na zawsze w głowie każdego z nas. Poprzez zabawę nieświadomie ćwiczyliśmy koordynację ruchową, która w wieku dziecięcym jest kluczowym elementem prawidłowej postawy ciała. Dzisiaj cieżko jest znaleźć zamarznięte jezioro lub kawałek wolnego parkingu na osiedlu do zabawy na rolkach ale nie zapominajmy, że jest to jedna z najciekawszych atrakcji dla dzieci jak i obecnie dla dorosłych, którzy coraz chętniej wracają do swoich starych łyżworolek. Dlatego mocno zachęcamy do wspólnej zabawy i nauki jazdy na rolkach oraz zimą na łyżwach na sztucznych lodowiskach.

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, dostosowane poziomem umiejętności. Istnieje również możliwość zajęć indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta, szczegóły w zakładce EVENTY.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

ZAPISZ SIĘ

Dołącz do nas!

Aby zapisać się na nasze zajęcia, wypełnij poniższy formularz.
Następnie otrzymasz od nas mail informacyjny.

Wybrane
Wybrane